Logo
Logo

Kontakt

Här hittar du våra kontaktuppgifter och en överblick av vårt team på Ekmans, använd gärna formuläret nedan för att direkt komma i kontakt med oss!
Växel: 08-442 15 40
Epost:
Förfrågningar: offert@ekmansdorrar.se
Beställningar: order@ekmansdorrar.se
Övrigt: info@ekmansdorrar.se

 

Öppettider

Måndag-fredag
Kontor: 07:00-16:00 (lunchstängt 12:00-13:00)
Lager: 07-00-16:00 (lunchstängt 11:00-12:00)

Vi stänger för semester V29-30

Robin Ekman


Order/Offert
robin@ekmansdorrar.se
08-442 15 41

Valentin Ekman


Order/Offert
valentin@ekmansdorrar.se
08-442 15 43

Emelie Jonsson Höglund


Order/offert
emelie@ekmansdorrar.se
08-442 15 40 / 079-585 39 11

Ronny Lindberg


Montage/Projektledning
ronny@ekmansdorrar.se
08-442 15 48

Janne Wennefjord


Montage/Projektledning
janne@ekmansdorrar.se
08-442 15 40 / 079-585 39 13

Ingemar Ekman


Senior Advisor
ingemar@ekmansdorrar.se

Ann-Louise Rönmark


Ekonomi
alr@ekmansdorrar.se
08-442 15 44

Övriga frågor

    Jag godkänner att dessa uppgifter lagras och används för att kontakta mig.